Depilacja

Pracujemy na marce DEPILEVE WOSK stworzony przez depileve to nowej generacji system usuwania owłosienia, który łączy w sobie wszystkie zalety tradycyjnej depilacji woskiem takie jak:

  • – niska temperatura
  • – cienka aplikacja
  • – system bezpaskowy
  • – mniejsza odczuwalność bólu.

Idealny produkt do depilacji delikatnych obszarów takich jak: usta, brwi, pachy i bikini.

Nadmierne owłosienie dotyczy każdego z nas. Niechciane włoski pojawiają się wszędzie tam, gdzie my ich nie chcemy. Nawet jeśli nie cierpimy na hirsutyzm, każdy z nas twierdzi, że ma ich za dużo. Można pozbyć się włosów na kilka sposobów. Jeśli golenie maszynką nie jest dla Ciebie, włoski zbyt szybko odrastają, zostają nieprzyjemne czerwone krostki – warto pomyśleć o depilacji ciepłym woskiem. W szybki i nieinwazyjny sposób pozbędziesz się włosów, gzie tylko zechcesz.

Proponujemy depilację ciepłym woskiem na wybrane partie ciała:

twarzy, ręce, nogi, bikini i plecy

Przed depilacją woskiem oczyszczamy dokładnie skórę, następnie nakładamy wosk, a na koniec aplikujemy preparat łagodzący i opóźniający odrost włosa. depilacja woskiem nie jest zabiegiem bezbolesnym, natomiast na pewno regularne poddawanie się temu zabiegowi opóźnia i osłabia wzrost włosa, a co za tym idzie, zmniejsza dyskomfort przy zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji woskiem? Pamiętaj że włos musi mieć odpowiednią długość – min. 3mm, a najlepiej dłuższy. zabieg powtarzaj co około 3-4 tygodni.