O Nas

Zgrany i dobrze ze sobą współpracujący zespół tworzą: Agata, Paulina i Martyna.

Jesteśmy pozytywnie nastawione do życia i ludzi, dlatego naszą pracę wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, systematycznie uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach tematycznych, seminariach i targach branży kosmetycznej. Personel naszego gabinetu kosmetycznego to dyplomowane kosmetyczki. Celem naszych działań jest satysfakcja Klientów z efektów zabiegów kosmetycznych i terapii, co osiągamy dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i pasji.

 

Agata Tkaczyk

Agata Tkaczyk

Dyplomowana kosmetyczka
Właścicielka Salonu Urody Agata

 Założenie gabinetu kosmetycznego było zwieńczeniem jej marzeń o własnym biznesie, które rodziły się w trakcie pracy w  branży kosmetycznej. Specjalizuje się m.in. w wykonywaniu zabiegów na twarz, makijaże, manicur  oraz zabiegów z wykorzystaniem technologii LASERA Nd Yag typu Q-switched (najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi na trądzik, przebarwienia, usuwanie tatuaży, oraz odmładzanie twarzy). Jest zaawansowaną stylistką Secret Lashes w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs. . Posiada uprawnienia do wykonywania zabiegu usuwającego przebarwienia – Kwasu TCA I i II FROST PEEL.

Dzięki własnemu salonowi kosmetycznemu przekonała się, że praca może być pasją. Całe swoje serce i siły wkłada w rozwój gabinetu oraz dążenie do doskonałości w zabiegach i usługach proponowanych w salonie.

Paulina Machola

Paulina Machola

Absolwentka Szkoły Policealnej Kosmetycznej OMEGA w Gdańsku

Jako jedna z najlepszych absolwentek, doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku kosmetyczki w naszym salonie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.Wykonuje zabiegi na twarz, depilacja, lifting rzęs, pedicure i manicure oraz zabiegi laserem Nd Yag. Specjalizuje się w zabiegach eksfoliacji kwasami, które pomagają redukować oznaki starzenia oraz problemy trądzikowe. Cechuje ją energia, kreatywność i pozytywne podejście do otaczającego ją świata. Dlatego jest współodpowiedzialna za programy promocyjne naszego gabinetu kosmetycznego.

Martyna Ostrowska

Martyna Ostrowska

Absolwentka Szkoły Policealnej Kosmetycznej OMEGA w Gdańsku

Martyna jest specjalistką w stylizacji brwi, z pod jej ręki wychodzą najśliczniejsze kształty. Wykonuje zabiegi na twarz, depilacja, lifting rzęs, pedicure i manicure oraz zabiegi laserem Nd Yag. Praca, którą wykonuje jest dla niej pasją, dlatego z dużą dokładnością i indywidualnym podejściem do każdej osoby, dopasowuje programy zabiegowe w celu uzyskania jak najlepszych efektów . Dzięki temu zadowolony klient, który widzi spektakularne efekty, chętnie wraca na kolejne zabiegi.