Classic manicure

Manicure klasyczny polega na opracowaniu płytki paznokci i usunięciu skórek cążkami. Do zabiegu używamy cążek sterylizowanych w centralnej sterylizatorni szpitalnej. Zabieg kończymy nałożeniem na paznokcie odpowiedniej odżywki OPI lub nałożeniu bardzo trwałego koloru Classic OPI nadaje im niezwykły blask i utrzymuje na płytce dłużej niż inne lakiery.

Infinity manicure

Potrzeby kobiet według OPI… to przede wszystkim piękne paznokcie, pokryte nieskończenie trwałym lakierem o niekończącym się połysku. Mamy to!

opi-infinite shine

Nowy system INFINITE SHINE, to:

 • Najnowszy lakier do paznokci o trwałości i mocy żelu kolorowego;
 • Paleta 30 zupełnie nowych odcieni, wykreowanych wyłącznie dla tego systemu;
 • Wyjątkowy, trójwymiarowy połysk bez zarysowań do 10 dni, aż do czasu usunięcia lakieru Infinite Shine;
 • Łatwy w aplikacji, jak wszystkie lakiery OPI: baza, lakier, top – bez użycia lampy i specjalistycznych przyspieszaczy schnięcia;
 • Prosty w usuwaniu, wystarczy niskoacetonowy zmywacz do paznokci i wacik – bez namaczania;
 • Głęboki pigment, dzięki któremu kolor jest niewiarygodnie nasycony, mocny i kremowy;
 • Wyjątkowa trwałość do 10 dni;

GelColor OPI

Nowy GelColor od O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci!

GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium O.P.I i jest pierwsza na świecie!

Gel Color O.P.I przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.  Dla wszystkich kobiet, dla których KOLOR ma w życiu ogromne znaczenie, a szczególnym uwielbieniem darzą kolory lakierów O.P.I!

Warto jeszcze wspomnieć, że nowa metoda GEL Color pojawi się na światowym rynku razem z nowoczesna lampą LED, czyli lampą, która spełnia najnowocześniejsze parametry  i utwardza żel w 30 sekund, co skraca czas zabiegu. Manicure GELCOLOR dostępny także w wersji FRENCH.

Malowanie gelcolor to trwały żel który utrzymuje się na paznokciach do 14 dni bez ścierania i nie tracąc brylantowego blasku. Nie wymaga polerowania płytki, błyskawicznie wysycha pod specjalną lampą LED, przepuszcza powietrze i nie niszczy paznokci podczas nakładania ani podczas zdejmowania żelu.

Manicure Męski

Efekt zabiegu: Zadbane, elegancko prezentujące się dłonie. Paznokcie są odżywione i zrewitalizowane. Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu.

Manicure biologiczny to pielęgnacja dłoni i paznokci bez użycia metalowych narzędzi oraz z zastosowaniem preparatów uwzględniających potrzeby dłoni. Efektem są delikatne, odżywione dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowany prowadzi do wolniejszego narastania skórek.          

GelBreak OPI odżywczy

Gel Break to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie produkty nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

opi-gel break

Manicure japoński

Polecany jest osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche oraz brakuje im witamin. Technika ta wzmacnia naturalne paznokcie, pobudza krążenie krwi a także stymuluje wzrost paznokci stanowiąc również ochronę przed ich rozdwajaniem. Taki rodzaj manicure ma za zadanie wzmocnić paznokcie, nadać im sprężystości, giętkości jak i zdrowy połysk.

Bezpośrednio po wykonaniu Japońskiego Manicure, nie powinno się malować paznokci lakierem, ponieważ nie utrzyma się na nich ( powierzchnia jest zbyt śliska i tłusta).          

Efektem zabiegu jest piękny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia do ok 2 tygodni.

Zaleca się stosowanie zabiegu, gdy mamy do czynienia z:

 • paznokciami kruchymi
 • paznokciami łamliwymi
 • paznokciami pobruzdowanymi
 • paznokciami rozdwajającymi się

Bezpośrednio po wykonaniu Japońskiego Manicure, nie powinno się malować paznokci lakierem, ponieważ nie utrzyma się na nich ( powierzchnia jest zbyt śliska i tłusta).

Żel+ GelColor OPI

Manicure żelowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet mierzących się z problemem króciutkich i łamliwych paznokci. W dodatku potrafi utrzymać się przez kilka tygodni.

Dużą zaletą tego typu manicure jest z pewnością to, że wygląda on bardzo naturalnie. Paznokcie żelowe świetnie sprawdzą się podczas wszelkich ważnych dla nas uroczystości, kiedy chcemy, by nasze dłonie prezentowały się perfekcyjnie. Kolejną korzyścią tej metody, jest też to, że daje ona bardzo długotrwały efekt. Profesjonalnie wykonany manicure żelowy będzie utrzymywać się bez zmian przez kilka tygodni. Ponadto, dzięki żelowi możemy sprawić, że nasze krótkie i niezbyt eleganckie paznokcie staną się piękne i długie, a przy tym nikt nie będzie w stanie określić, że nie są one dziełem natury, a manicurzystki. Możemy także ograniczyć się do pokrycia żelem płytki bez zmieniania jej długości albo kształtu. Z pewnością dużą zaletą manicure żelowego jest również to, że przy jego pomocy możemy reperować złamane albo wyszczerbione paznokcie, dzięki czemu unikniemy konieczności ich obcinania.

Zabieg parafinowy dłoni

Zabieg parafinowy to idealne rozwiązanie dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Polecana jest przede wszystkim w porze chłodnej (jesień, zima) ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie.

Parafina wzmacnia rozdwajające się paznokcie i przywraca skórze ładny wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Poprawia także krążenie i wpływa leczniczo na kości i stawy. Zabieg ma działanie głęboko nawilżające dzięki dodatkowemu zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych na bazie kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia i opóźnia procesy starzenia.