agata-przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

 Doklejanie rzęs metodą 2:1 jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na przedłużanie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten polega na doklejaniu przy użyciu specjalnie opracowanego kleju dwóch cieniutkich rzęs Secret Lashes do jednej rzęsy naturalnej. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż rzęsy tej marki są bardzo lekkie i nie różnią się strukturą od tych rosnących na powiece. Nosząc je można zapomnieć o tuszu do rzęs, jego codziennym demakijażu, zalotce czy tzw. kępkach.

Ponadto jest to jeden z niewielu zabiegów, podczas których efekt jest widoczny od razu, co przynosi dużą satysfakcję dla stylisty rzęs i klientki. Zabieg doklejania rzęs jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również przyjemny i komfortowy, bowiem odbywa się w pozycji leżącej na zamkniętym oku. Ponadto obszar otaczający oko jest dobrze chroniony specjalnym hydrożelowym płatkiem o działaniu przeciwzmarszczkowym i kojącym, aby wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry.

Czas trwania tej usługi jest uzależniony od ilosci rzęs klientki. Średnio założenie rzęs  trwa od 2 do 3h natomiast uzupełnienie od ½ do 2h.